Uğurcan Yenal Kimdir ?

0
631

Son zamanlarda Aranan dj olarak adlandırılan Uğur Can Yenal djlik kariyerine hızlı bir giriş yapmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde aldığı sahnede büyük ilgi gören Uğur Can Yenal son zamanlarda bir çok gece kulübünün peşinde koştuğu djler arasında yerini aldı.

Djlik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Uğur Can Yenal kısa sürede aldığı beğenilerle kısa sürede büyük yol kat edecek gibi görünüyor. Kariyerine İstanbulda başlayan Uğurcan yurt dışından gelen tekliflere kısa bir süre yanıt vermeyeceğini açıkladı. Gece kulüplerinin tanınan ismi instagram hesabından yaptığı paylaşımla leventte bir gece kulübünde takipçilerine kısa bir görsel şölen sundu. On binlerce insanın izlediği videoda gelecek partilerin müjdesi verdiği dedikoduları dilden dile yayılıyor. Takipçileri şimdiden gelecekte alacağı sahneleri beklemeye başladı bile…

 

Uğur Can Yenal Kimdir ?

24 şubat 1997’de İstanbul şişlide dünyaya gelen Uğur Can Yenal İlkokul ve lise hayatını özel bir kolejde tamamlayarak yurt dışında dj’lik eğitimleri almaya başlamıştı. Dj’lik kariyerine küçük yaşlarında başlayan Uğur Can Yenal küçüklükten beri gelen istek ve hayallerle Dünyanın en ünlü dj’lerinden biri olmak için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarına devam etti. Yurt dışından gelen sahne tekliflerini şuan için reddeden Uğur Can Yenal Gelecekte uluslararası bir çok projede yer almak istediğini sevenleri ile paylaştı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here