Sarahah Nedir ? – Sarahah Instagram

20
27269

Sarahah Instagram: Son zamanlarda birçok kişi Sarahah’ı Instagram’a nasıl bağlayacağını merak ediyor, bu nedenle bugün Sarahah’ı Instagram hesabınıza bağlamanıza yardımcı olacak bir makale paylaşıyoruz. Instagram’ın tüm dünyadan milyonlarca kullanıcısı olan çok popüler bir sosyal paylaşım sitesi olduğunu hepimiz biliyoruz. Sarahah uygulaması ise geçtiğimiz günlerde Apple uygulaması ve Akıllı Telefonlar için Google Play Store’da yayınlandı. Uygulama dünyanın her yerinde trend olmuş durumda ve insanlar Snapchat ve Facebook’ta kullanıcı adlarını paylaşıyorlar. Instagram’ın milyarlarca kullanıcısı olduğu ortada, eğer siz de onlardan biriyseniz doğru yerdesiniz, çünkü bugün Sarahah’ı Instagram hesabınız ile nasıl bağlayacağınızı paylaşacağız. Sarahah geçtiğimiz günlerde web sitesinden arama kutucuğunu kaldırdı, bu nedenle insanlar arkadaşlarını ve diğer tanınan kişileri bulmakta oldukça sorun yaşamakta. Geriye kalan tek yöntem, Sarahah kullanıcı adınızı Instagram’da paylaşmak. Aşağıdaki adımları takip ederek Sarahah’ı Instagram hesabınıza yerleştirebilirsiniz. Başlamadan önce, bir Sarahah hesabı kaydetmelisiniz.

Sarahah Nedir ve Özellikleri Nelerdir:

Sarahah, ZainAlabdin Tawfiq tarafından geliştirilen yeni sosyal ağ sitesidir. Sarahah uygulaması Android ve iOS cihazlar için Şubat 2017’de yayınlanmıştır. Gelecekte daha fazla sayıda cihaz için yayınlanması beklenmektedir. Sarahah, işverenleriniz ve arkadaşlarınız tarafından özel bir şekilde yapılan dürüst geribildirimler aracılığıyla güçlü yönlerinizi ve geliştirmeniz gereken alanları keşfetmenize yardımcı olmakta. Arkadaşlarınız veya diğer kişilere anonim olarak geribildirim gönderebilir ve alabilirsiniz. Sarahah’ı aynı zamanda güçlü yönlerinizi ve geliştirmeniz gereken alanları keşfederek dostluğunuz geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Bu uygulama, geribildirimler nedeniyle kişisel gelişim açısından da çok faydalıdır. Şimdi, aşağıdaki makalenin adımlarını takip ederek Sarahah’ı Instagram’a bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Snapchat’te Sarahah kullanıcı adınızı paylaşmak için Sarahah’ı Snapchat’e de bağlayabilirsiniz.

Sarahah’ı Instagram’a Nasıl Bağlarım:

1- Öncelikle, telefonunuzda Instagram uygulamasını açın ve giriş yapın.

2- Sola kaydırarak Instagram Hikayeler‘i açın.

3- Bir Snap (Fotoğraf veya Video) çekin, veya doğrudan Swipe UP aracılığıyla son 24 saat içinde çekilmiş bir fotoğraf veya video seçin.

4- Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi Zincir Bağlantı simgesine tıklayın.

5- Zincir Bağlantı tuşuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde gösterilen yeni bir pencere açılacaktır.

6- Bağlantı Gir alanına Sarahah kullanıcı adınızı (KullanıcıAdı.Sarahah.com) yazın. Sarahah kullanıcı adınızı Sarahah uygulamasını açıp sağ altta Profil tuşuna tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Sarahah kullanıcı adınızı girdikten sonra, Önizleme tuşuna basarak kullanıcı adının doğru olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Not: Kullanıcı adınızı yazarken boşluk bırakmayın.

7- Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra iPhone veya Android telefonunuzda Tamam veya Yeşil Tik tuşuna basın.

8- Sarahah bağlantınız başarıyla Instagram’a eklendiyse, Zincir Bağlantı simgesi yukarıdaki resimde olduğu gibi beyaza dönecektir.

Not: Instagram’ınızda Zincir Bağlantı özelliği mevcut değil ise bu özelliği gerektirmeyen 2. yöntemikullanabilirsiniz. 2. yöntemde, Sarahah bağlantısını Instagram’a nasıl ekleyebileceğinizi basit adımlar ile açıklayacağız. Sarahah’ı Instagram’a aşağıdaki adımları takip ederek 2. yöntem ile bağlayabilirsiniz.

2. Yöntem – Sarahah’ı Instagram’a Bağlamak:

1- Öncelikle telefonunuzda Instagram uygulamasını açın.

2- Ayarlar ve Profili Düzenle‘ye tıklayın.

3- İnternet sitesi alanına KullanıcıAdı.Sarahah.com‘u yazabilirsiniz. Örneğin, Sarahah kullanıcı adınız markjoh ise markjoh.Sarahah.com yazın.

4- Tamam tuşuna basın, Sarahah profiliniz Instagram’a bağlanmıştır.

Sarahah’ı Instagram’a bağlamak ile ilgili sorun yaşarsanız yorum bırakabilirsiniz. En kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız. Sarahah hesabınız ile Instagram hesabınızı başarıyla bağladıktan sonra çok sayıda dürüst geribildirim alacaksınız. Sarahah’ı Instagram’a eklemek ile ilgili bu makaleyi yararlı bulduysanız, bu basit adımlarla Sarahah hesaplarını Instagram’a bağlayabilmeleri için arkadaşlarınızla da paylaşın. Eğer Sarahah’ta yeniyseniz Sarahah mesajlarına göz atabilirsiniz. Bu mesajları arkadaşlarınıza veya diğer kişilere yollayabilirsiniz.

SARAHAH DA ANONİMLER NASIL BULUNUR HEMEN TIKLA

Kaynak : Sarahahapp.co

20 YORUMLAR

    • E maile bir mail geliyor o mailin içinde nasıl şifreni sıfırlayabileceğin yazıyor , o mail bulamadıysan eğer , maillerin en üst kısmında diğer diye ayrı bir kategori var oraya tıklayıp gelen diğer maillere göz atabilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here